Vysoké Tatry – apartmán s terasou, wellness, parkování

184 999 €

Sale Flat/Apartment
44 m²
Celková plocha
2
Pokoje
Podlaží

Popis

Apartmán s wellness a parkováním – Nový Smokovec, Vysoké Tatry
Na prodej moderní, kompletně zařízený apartmán v prestižním apartmánovém domě Familia, přímo v centru Nového Smokovce.
Ideální na rekreaci i jako výhodná investice.
🔹 ZÁKLADNÍ ÚDAJE • Výmera: 44 m² • Terasa: 24 m² s výhledem na Tatry • Parkování: kryté stání 12,13 m² • Cena: 184 999 € • Lokalita: Nový Smokovec – Vysoké Tatry
🔹 DISPOZICE A VYBAVENÍ • obývací pokoj s kuchyní • koupelna s vanou a WC • sklad • možnost rozdělení na 2 pokoje • kuchyňská linka se spotřebiči • plynové topení • kvalitní materiály • prodej včetně kompletního zařízení
🔹 VÝHODY OBJEKTU • wellness (vířivka, sauny, ochlazovací bazén) • fitness • herna, půjčovna kol • profesionální správa domu
🔹 LOKALITA • pěší dostupnost k turistickým trasám • TEŽ – tatranská elektrická železnice • restaurace, služby • vysoký investiční potenciál a celoroční obsazenost 📞 Více informací a prohlídka po dohodě.

Detaily

  • Lokalita: Poprad
  • Cena za m²: 4 205 €/m²
  • Vytvořeno: 21 Mar 2026
Kontakt

Máte zájem o tuto nemovitost?

Zobrazit původní inzerát