Високі Татри – апартамент з терасою, велнес, паркування

184 999 €

Sale Flat/Apartment
44 m²
Загальна площа
2
Кімнати
Поверх

Опис

Апартамент з велнесом і паркуванням – Новий Слов'янськ, Високі Татри
На продаж сучасний, повністю мебльований апартамент у престижному апартаментному будинку Familia, прямо в центрі Нового Слов'янська.
Ідеально для відпочинку та як вигідна інвестиція.
🔹 ОСНОВНІ ДАНІ • Площа: 44 м² • Тераса: 24 м² з видом на Татри • Паркування: критий простір 12,13 м² • Ціна: 184 999 € • Локація: Новий Слов'янськ – Високі Татри
🔹 ПЛАНУВАННЯ І ОБЛАДНАННЯ • вітальня з кухнею • ванна кімната з ванною та туалетом • комора • можливість розділення на 2 кімнати • кухонний блок зі приладами • газове опалення • якісні матеріали • продаж включно з повним обладнанням
🔹 ПЕРЕВАГИ ОБ'ЄКТА • велнес (джакузі, сауни, охолоджувальний басейн) • фітнес • ігрова кімната, прокат велосипедів • професійне управління нерухомістю
🔹 ЛОКАЦІЯ • пішохідна доступність до туристичних стежок • TEŽ – татрянська електрична залізниця • ресторани, послуги • високий інвестиційний потенціал і цілорічна зайнятість 📞 Більше інформації та перегляд за домовленістю.

Деталі

  • Локація: Попрад
  • Ціна за м²: 4 205 €/m²
  • Створено: 21 Mar 2026
Контакт

Зацікавлені в цій нерухомості?

Переглянути оригінальне оголошення