Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w właśnie ukończonym budynku Čerešne Living od renomowanego dewelopera ITB. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Maríny Paulínyovej, Bratysława IV – Dúbravka.
Powierzchnia całkowita wynosi 38,5 m2, z czego mieszkanie 38,5 m2, a loggia 5,92 m2, znajduje się na 1. piętrze z 8,
Orientacja: Południowy wschód z przyjemnym widokiem na zieleń.
Układ: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnej izby z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz dużej loggii, która zapewnia wystarczająco miejsca na relaks. Stan i przekazanie:
Mieszkanie, jak i cały projekt, zostanie przekazane w ciągu najbliższych 2 – 3 miesięcy (2. kwartał 2026). To idealna okazja na startowe mieszkanie lub inwestycję w nowoczesnej dzielnicy z doskonałą infrastrukturą. Parkowanie:
Można dokupić miejsce parkingowe do mieszkania w cenie 22 000 €. Zakup miejsca parkingowego nie jest warunkiem; mieszkanie można również kupić osobno.
Cena mieszkania wynosi 195 000,-Eur, a do niej zostanie doliczona prowizja w wysokości 4 000,- Eur, łącznie 199 000,- EUR.
W ramach prowizji zapewnimy: - pełne sprawdzenie stanu prawnego i obciążeń danej nieruchomości - kopię LV ewentualnie mapy katastralnej z opłatą skarbową do celów prawnych - opłaty notarialne za weryfikację podpisów na umowach - opłata administracyjna za zwykły wpis prawa własności do katastru - pełna obsługa prawna zapewniona przez wewnętrznego prawnika / przygotowanie umowy o przyszłej umowie, umowy kupna, wniosku o wpis, pełnomocnictw, aneksów, protokołu odbioru....
Informacje o oferowanej nieruchomości i oględziny można umówić pod numerem telefonu: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, lub e-mailem:
[email protected] Przy kontakcie e-mailem prosimy podać również kontakt telefoniczny.
W przypadku zainteresowania zapewnimy BEZPŁATNY pełny serwis hipoteczny. Nasz specjalista ds. hipotecznych wynegocjuje dla Państwa najlepsze warunki. Uwaga dotycząca ceny: + prowizja pośrednika 3 000,- € Powierzchnia mieszkalna: 33,87 m² Powierzchnia całkowita: 38,5 m² Powierzchnia użytkowa: 33,87 m² Własność: osobiste Balkon: tak Winda: tak Zbudowane z: Mieszane