NOVOSTAVBA 2 pokojový zařízený byt 67 m2 POD PUSTÝM HRADOM

230 000 €

Sale Flat/Apartment
67 m²
Celková plocha
2
Pokoje
3
Podlaží

Popis

Realitní kancelář NEST, v exkluzivním zastoupení majitele, nabízí na prodej krásný prostorný a kompletně zařízený 2 pokojový byt v novostavbě Pod Pustým Hradom.
Byt se nachází na 3. patře s orientací na 3 světové strany. Je nadstandardní výměry - 67 m2 + balkon 4m2. Prodává se kompletně zařízený (i včetně spotřebičů), a patří k němu sklep.
Disponuje rekuperací.
Obytný komplex Pod Pustým Hradom – je nově vznikající čtvrť s lukrativní polohou, která bude novou městskou částí s kompletní občanskou vybaveností a kvalitním napojením na město.
Výhody: - Moderní bytový komplex - Kompletně zařízený byt - Množství úložných prostor - Balkon s posezením - Rekuperace.
Po bytě se můžete projít díky 3D virtuální prohlídce: https://my.matterport.com/show/?m=mcoKNwrxh6x.
V případě zájmu vám zajistíme financování koupě této nemovitosti (spolupracujeme se všemi bankami).
Více informací na tel.č.: 0907 298 032.

Detaily

  • Lokalita: Zvolen
  • Cena za m²: 3 433 €/m²
  • Vytvořeno: 21 Mar 2026
Kontakt

Máte zájem o tuto nemovitost?

Zobrazit původní inzerát