Квартира Високі Татри

129 000 €

Sale Flat/Apartment
61 m²
Загальна площа
2
Кімнати
Поверх

Опис

Продаж квартири з терасою в селі Млинчекі, поблизу Високих Татр. Квартира (в стані «шар») 2-кімнатна, 61 м2, тераса 14 м2, є частиною триповерхового житлового будинку з ліфтом. Квартира затверджена.
Інфо: https://mlyncekyrezidencia.sk/byty/
Акційна ціна квартири №16, включаючи паркувальне місце (квартира «шар» 61 м2 + тераса 14 м2) 129 000€

Деталі

  • Локація: Кежмарок
  • Ціна за м²: 2 115 €/m²
  • Ліфт: Так
  • Створено: 31 Mar 2026
Контакт

Зацікавлені в цій нерухомості?

Переглянути оригінальне оголошення