Na predaj 3-izbový byt Košice – Furča

205 000 €

Sale Flat/Apartment
65 m²
Celková plocha
3
Izby
2
Poschodie

Popis

Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí  v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. Byt má celkovú výmeru 65,51 m² a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu, ktorý sa aktuálne zatepľuje.
Dispozícia bytu pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne so špajzou, šatníka, samostatného WC a kúpeľne. Súčasťou bytu je aj zasklená loggia orientovaná na sever, ktorá ponúka príjemný priestor na oddych.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou jadra, pričom v kúpeľni a WC bola osadená nová sanita a obklad. Predáva sa plne zariadený, čo novému majiteľovi výrazne uľahčí nasťahovanie alebo ďalšie využitie bytu.
V byte sú drevené podlahy, drevené zárubne aj interiérové dvere. Samozrejmosťou sú aj nové bezpečnostné vstupné dvere. K bytu patrí murovaná pivnica v suteréne bytového domu.
Bytový dom disponuje dvoma veľkými výťahmi, má novú strechu a v budúcnosti sa plánuje aj fotovoltika, čo môže byť do budúcna zaujímavým benefitom.
Cena bytu: 205.000 €
V prípade záujmu o viac informácií alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0948 856 363

Detaily

  • Lokalita: Košice
  • Cena za m²: 3 154 €/m²
  • Výťah: Áno
  • Vytvorené: 31 Mar 2026
Kontakt

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Zobraziť pôvodný inzerát