Світла 3-кімнатна квартира B3.01 в серці Кошиць

399 990 €

Sale Flat/Apartment
78 m²
Загальна площа
78 m²
Житлова площа
3
Кімнати
3
Поверх

Опис

Шукаєте винятковий дім у повністю відремонтованій будівлі, де сучасний дизайн поєднується з історичною адресою всього за хвилину ходьби від Главної вулиці? Пропонуємо на продаж простору 3-кімнатну квартиру, яка не лише про квадратні метри, а насамперед про відчуття, яке ви відчуєте завдяки власному саду у внутрішньому дворі - тихій оазі, призначеній виключно для мешканців.
Завдяки унікальній орієнтації інтер'єр протягом усього дня залитий світлом, що в поєднанні з мінімалістичним стилем створює надзвичайно повітряну атмосферу в кожній кімнаті. Інтимний характер проекту з лише двома квартирами на поверсі гарантує майбутньому власнику максимальну дискретність і спокій прямо в пульсуючому серці міста Кошиці.
- Корисна площа: 78,42м² - Підвал: 2,4м² - Кількість надземних поверхів: 3 - Поверх: 3 - Мансардне будівництво - Громадська парковка - Місцеве опалення - Частково мебльована
Для отримання додаткової інформації домовтеся про безкоштовну зустріч з агентом за номером телефону +421 907 663 455 або на vratnaresidence.sk

Деталі

  • Локація: Кошиці
  • Ціна за м²: 5 128 €/m²
  • Створено: 27 Mar 2026
Контакт

Зацікавлені в цій нерухомості?

Переглянути оригінальне оголошення