Super Mieszkanko

Sale Flat/Apartment
54 m²
Powierzchnia całkowita
Pokoje
Ground Floor
Piętro

Opis

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w malowniczej miejscowości Olza (woj. śląskie)
Oferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na parterze niskiej kamienicy w urokliwej i spokojnej miejscowości Olza. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz kameralną atmosferę.
Mieszkanie ogrzewane jest za pomocą kominka oraz piecyka, co zapewnia nie tylko komfort cieplny, ale także wyjątkowy, przytulny klimat w chłodniejsze dni. W lokalu mogą pozostać meble – zakres do uzgodnienia z kupującym.
Dodatkowe atuty nieruchomości:
przynależna działka rekreacyjna – idealna na wypoczynek, ogród lub spotkania na świeżym powietrzu dostęp do strychu, który zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania przybudówka / składzik – świetne miejsce na rowery, narzędzia lub drewno opałowe lokalizacja wśród terenów zielonych – cisza, spokój i bliskość natury kameralna, niska zabudowa
Dlaczego warto? Olza to miejsce, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się codziennym kontaktem z przyrodą. Okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym i relaksowi na świeżym powietrzu. To doskonały wybór zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako miejsce wypoczynkowe.
Cena: 115 000 zł – do negocjacji Atrakcyjna oferta cenowa czyni tę nieruchomość świetną okazją zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Szczegóły

  • Lokalizacja: Wodzisławski
  • Cena za m²: 2 130 €/m²
  • Utworzono: 31 Mar 2026
Kontakt

Zainteresowany tą nieruchomością?